3: Опитомени

12,90 лв.
Не е налично

Прекъснете ме, ако вече сте чували тази история – момиче се запознава с играч, влюбват се и той се променя. Това е хубава история, но не е нашата история. Нашата е много по-вълнуваща... Когато се запознах с Ди разбрах веднага, че тя е специална. Когато тя се запозна с мен, ме възприе като всичко друго, но не и специален. Отне ми известно време да я убедя, че не е права. Оказа се, че съм способен да измислям убедителни аргументи. Може би се досещате накъде отива тази история, но най-добрата част не е нейният край. Най-добрата част е как се озовахме там.

 Автор
 Ема Чейс
 Тип
 Романтика и еротика
 Поредица
 Заплетени
 Възраст
 18+
 Корица
 Мека
 Формат
 13 x 19
 Страници
 256 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542714743
ЕГМОНТ БЪЛГАРИЯ, Книги за любов

Прекъснете ме, ако вече сте чували тази история – момиче се запознава с играч, влюбват се и той се променя. Това е хубава история, но не е нашата история. Нашата е много по-вълнуваща...

Когато се запознах с Ди разбрах веднага, че тя е специална. Когато тя се запозна с мен, ме възприе като всичко друго, но не и специален. Отне ми известно време да я убедя, че не е права. Оказа се, че съм способен да измислям убедителни аргументи. Може би се досещате накъде отива тази история, но най-добрата част не е нейният край. Най-добрата част е как се озовахме там.

* * *

Ема Чейс

Ема Чейс е страстен читател и отдаден разказвач на романтични истории. С публикуването на „Заплетени” тя осъществява отдавнашна своя мечта да се занимава професионално с писане. Омъжена с две деца, Ема живее в Ню Джърси. Посетете я онлайн на www.emmachase.net

* * *

Книги за любов. Без предразсъдъци.

 
Гост 21/05/2015

Здравейте, кога ще излезе книгата в електронен вариант? Благодаря Ви

Добавяне на коментар:
spacer