5: Империя на бури

29,90 лв.
Не е налично

Кръв ще се лее.
Мечти ще бъдат разбити.
Армия трябва да се надигне.

Владетелката асасин се е заклела да нe обръща отново гръб на кралството си. Още повече, че тя може би е единствената, способна да събере армия, която да се противопостави на Демонския крал и неговите зверове. Ала Ераван ще използва миналото, съюзниците и враговете на Елин срещу самата нея.

Всички могъщи кралства на Ерилея разчитат младата жена да ги поведе към победа, а сърцето й е отдадено на воина-принц, застанал до нея. Какво – или кого – ще е готова да пожертва тя, за да спаси света си от разрушение.

 Автор
 Сара Дж. Маас
 Тип
 Фентъзи романи
 Поредица
 Стъкленият трон
 Възраст
 16+
 Корица
 Мека
 Формат
135 x 205 мм
 Страници
 760 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542718260
Деси Д 16/01/2017

Е-книгата кога ще може да се купи? И защо трябва да пиша 50 символа коментар като задавам кратък въпрос?

Виолета Пламенова 20/01/2017

Искам да поздравя издателството за наистина бързото издаване на книгата -казахте началото на 2017 г., но дори и не си и помислях, че това ще бъде средата на януари! А сега искам да попитам дали се предвижда електронен вариант на книгата? Благодаря предварително!

ива димитрова димитрова 29/01/2017

Здравейте, книгата е уникална надявам се, че ще издадете и шеста част когато излезе. А сборникът от новели "The Assassin's Blade" ще бъде ли издаден? Благодаря предварително.

Егмонт 07/02/2017

Здравей, Ива! Радваме се, че си харесала ИМПЕРИЯ НА БУРИ и потвърждаваме, че ще издадем и следващата част от поредицата. Що се отнася до съпътстващата новела THE ASSASSIN'S BLADE, бихме те посъветвали да следиш както сайта, така и профилите ни в социалните мрежи за новини в бъдеще. Поздрави!

Егмонт 07/02/2017

Здравей, Виолета! Благодарим ти за милите думи! Можеш да очакваш книгата и в електронен формат съвсем скоро. Поздрави!

Егмонт 07/02/2017

Здравей, Деси! Можеш да очакваш електронното издание на книгата съвсем скоро. Що се отнася до изискването за брой символи във всеки коментар, целта е да се избегнат така наречените "спам" коментари :) Поздрави!

Елиза 20/02/2017

Нямам търпение да излезе и последната книга, както и The Assassin's blade. Но мога ли да ви попитам нещо Егмонт, забелязах, че предишната книга - Кралица на сенките е 712 страници и е 24,90, а тази е само с 48 страници повече, а е 27,90, като включим, че третата е приблизително със почти същите страници като 4-тата (560) и е 14,90. Защо цената е толкова висока? Напоследък забеляза, от по-новите, стават по-високи. Мога ли да попитам защо? Тъй като започваме повечето читатели да се затрудняваме с цените.

Егмонт 20/02/2017

Здравей, Елиза! Цената на всеки продукт, в това число и на тази книга, се определя от множество фактори, чиято съвкупност формира неговата стойност. Поздрави!

Донка 03/03/2017

Чаках тази книга с огромно нетърпение и съм благодарна за спазеното обещание за срока на издаване. Обаче! Не ме притеснява толкова цената от 27.90лв. но бих предположила,че за тази цена ще получа цялата книга а не такава със 17 липсващи страници! В моята книга от ст.672 се прескача директно на ст.689! Интересно ми е дали целият тираж е така или само аз някак съм изтеглила късата клечка?! В тази книга 17 страници са си доста разкрития,завръзки и нови загадки...чак не мога да се накарам да продължа с четенето така! :(

Егмонт 06/03/2017

Здравейте, Донка! Съжаляваме много за проблема, на който сте се натъкнали, като бързаме да споделим, че това е първият такъв случай, за който разбираме. Това, което бихме Ви посъветвали да направите, е да се опитате да замените дефектната бройка в търговския обект, от който сте я закупили. В случай че колегите откажат да подменят книгата, можете да се свържете с нас отново на sales@egmontbulgaria.com или тел. 02/422 40 18, за да обсъдим как най-лесно да заменим книгата Ви. Отново се извиняваме за причиненото неудобство!

Б. Лозева 19/03/2017

Прекрасна книга! Поздравявам издателството за бързия превод, както и този на третата книга от Двор от рози и бодли. Искам да попитам дали ще превеждате съпътстващия роман за Каол от поредицата, който се очаква да излезе на 5 септември, тъй като разбрах, че той ще бъде много важен за сюжетната линия в последната книга. Благодаря предварително.

Егмонт 21/03/2017

Здравейте, г-жо Лозева! Благодарим за милите думи и се радваме, че книгата ви е харесала. Потвърждаваме, че ще издадем на български език съпътстващия роман за Каол през есента и обещаваме да споделим повече информация в тази връзка при първа възможност. Поздрави!

Димитър Георгиев Станилов 18/02/2018

Здравейте, може ли да ми кажете кога ще излезе шестата книга от поредицата "Стъкленият трон"? Благодаря предварително!

Стефан Данов 25/02/2018

Здравейте! Понеже 'Империя на бури' е изчерпана за момента, искам да попитам дали в скоро време ще бъде отново налична.

Георги Христов Огнянов 26/02/2018

Искам да попитам кога книгата ще бъде отново налична

Ива Димитрова 28/02/2018

Ще превеждане ли последната книга the world of throne of glass която доколкото разбрах излиза на 30 октомври? Мерси предварително.

Егмонт 14/03/2018

Здравей Ива, в момента уточняваме детайлите по "The World of Throne of Glass". Следете сайта ни и социалните мрежи за повече подробности.

Егмонт 14/03/2018

Здравей Димитър, шестата книга "Кулата на зората" ще излезе на 24.03, като съвсем скоро ще имаш възможност да я поръчаш предварително.

Дарина Хр. Петкова 15/03/2018

Един въпрос имам. Ще пускате ли скоро нов тираж? Гледам че навсякъде е изчерпана.

Егмонт 22/03/2018

Здравей Дари! Ще има нов тираж, който ще излезе на 7 април! Следи сайта ни за предварителни поръчки. :)

Егмонт 22/03/2018

Здравей Георги! Съвсем скоро ще има нов тираж, който ще излезе на 7 април! Следи сайта ни за предварителни поръчки.

Егмонт 22/03/2018

Здравей Стефан! Очаквай я съвсем скоро налична. Новият тираж ще излезе на 7 април! Следи сайта ни за предварителни поръчки.

Гергана Вълчева 25/03/2018

Здравейте, поредицата е страхотна! Кориците са прекрасни също. Обаче ми липсват 8 страници от Империя на бури и не мога да я завърша. Поръчах поредицата преди известно време от сайта Ви. Книгата завършва на 752 страница. Страх ме е да я започна след като няма край.

Егмонт 28/03/2018

Здравей Гергана, моля да се свържете с търговския ни отдел на телефон 02/4224018, за да обсъдите дали е възможна замяна на книгата. Поздрави!

Теди Б. 15/04/2019

Здравейте, интересувам се кога се очаква да бъде издадена последната 6-та част от поредицата...?

Егмонт 19/04/2019

Здравейте, Теди! Кулата на зората е 6-та част от поредицата, която ще откриеш тук: https://egmontbulgaria.com/p3323 Очаквай към края на месеца последна 7-ма част - КРАЛСТВО НА ПЕПЕЛТА. Поздрави!

Николина Антониева Цветкова 09/01/2024

Здравейте,интересувам се дали ще преиздавате отново книгата,тъй като я няма никъде налична..?

Диляна Маринова Стоева 27/02/2024

Моля ви пуснете още един печат на книгата. Имам цялата поредица без нея. Пък и доста хора все още я търсят.

Деяна Драганова Иванова 28/02/2024

Книгата ще бъде ли преиздавана скоро? Чудя се, дали да я прескоча и направо последната да си купя!?

Илина Николова Велкова 03/03/2024

Здравейте, дали ще преиздавате книгата? Благодаря Ви предварително за отговора и отделеното време!

Анна Веселова 06/03/2024

Да очакваме ли нов тираж? Никъде не я намирам!Ще се радвам да получа отговор

Деница Веселинова Хаджиева 14/03/2024

Здравейте! Дали ще излезне нов тираж на книгите? Понеже в момента чета поредицата и не мога да намеря 5 и 6 налични.

Цветелина Евгениева Борисова 19/03/2024

Здравейте! Дали ще излезне нов тираж на книгите? Понеже в момента чета поредицата и не мога да намеря 5 и 6 налични.

Добавяне на коментар:
spacer