2: Бъди с мен

12,90 лв.
Не е налично

Има рискове, които си струва да поемеш…

Тереза Хамилтън изживява трудна година… Току що е приключила изключително тежка връзка, контузия заплашва бъдещето й на балерина, а на всичко отгоре е влюбена в най-добрия приятел брат си. А той не й говори, откакто двамата са споделили изпепеляваща целувка. Време е за план Б - колеж. А защо не и шанс да убеди Джейс, че това, което имат помежду си, е истинско.Джейс Уинстед пази голяма тайна. Нещо, което крие от всички, особено от красивата сестра на най-добрия си приятел. Тя е момичето, което на всяка цена трябва да избие от главата си. Но как точно да стане това, като единственото нещо, за което мисли, е Тес. Джейс и Тес прекарват все повече време заедно и никой не може да отрече взаимното им привличане. Сега двамата трябва да решат дали са готови да поемат риска и да бъдат заедно и какво са готови да загубят, ако не...

 Автор
 Джей Лин
 Тип
 Съвременна романтика
 Поредица
 Ще те чакам
 Възраст
 18+
 Корица
 Мека
 Формат
 13 x 19
 Страници
 408 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542712893
ЕГМОНТ БЪЛГАРИЯ, Книги за любов

Има рискове, които си струва да поемеш…

Тереза Хамилтън изживява трудна година… Току що е приключила изключително тежка връзка, контузия заплашва бъдещето й на балерина, а на всичко отгоре е влюбена в най-добрия приятел брат си. А той не й говори, откакто двамата са споделили изпепеляваща целувка. Време е за план Б - колеж. А защо не и шанс да убеди Джейс, че това, което имат помежду си, е истинско.

Джейс Уинстед пази голяма тайна. Нещо, което крие от всички, особено от красивата сестра на най-добрия си приятел. Тя е момичето, което на всяка цена трябва да избие от главата си. Но как точно да стане това, като единственото нещо, за което мисли, е Тес.

Джейс и Тес прекарват все повече време заедно и никой не може да отрече взаимното им привличане. Сега двамата трябва да решат дали са готови да поемат риска и да бъдат заедно и какво са готови да загубят, ако не...

 

* * *

Джей Лин

Джей Лин е псевдоним на Дженифър Армантроут, бестселър автор на New York Times и USA Today. Писателката живее в Западна Вирджиния със съпруга си и прекарва свободното си време в четене и гледане на филми със зомбита. Може да я посетите онлайн на jenniferarmentrout.com

* * *

Книги за любов. Без предразсъдъци.

 

Анджелика Тодорова 23/07/2015

Ще бъдат ли издадени и другите книги от поредицата?

Виктория Евгениева 26/05/2016

Имам голям интерес към книгите на Джей Лин и бих искала да знам дали поредицата ще бъде продължена:)

Егмонт България 01/06/2016

Здравейте, за съжаление не планираме продълженията, поне до края на годината.

Божилка Славова 22/11/2021

Здравейте, дали най-любимото ми издателство,ще се смили над нас феновете, и ще реши да преведе и останалите книги от тази поредица ?

Егмонт България 07/12/2021

Здравейте, благодарим за интереса и добрите думи! Интересът ви към поредицата е предаден към екипа ни. На този етап романите не са част от издателския план, но при новини, ще публикуваме информацията на сайта ни и в социалните мрежи. Поздрави, екипът на издателство ЕГМОНТ

Добавяне на коментар:
spacer