4: Свързани

12,90 лв.
Не е налично

През по-голямата част от живота си никога не съм си представял, че ще се оженя. Но Кейт направи невъзможното – промени ме. Мисля, че всички можем да се съгласим, че бях наистина страхотен преди, но сега съм още по-добър.

 Автор
 Ема Чейс
 Тип
 Романтика и еротика
 Поредица
 Заплетени
 Възраст
 18+
 Корица
 Мека
 Формат
 13 x 19
 Страници
 280 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542715405
ЕГМОНТ БЪЛГАРИЯ, Книги за любов

През по-голямата част от живота си никога не съм си представял, че ще се оженя. Но Кейт направи невъзможното – промени ме. Мисля, че всички можем да се съгласим, че бях наистина страхотен преди, но сега съм още по-добър.

Пътят към сватбения ден на Дрю и Кейт не може да се определи като лек. А по-скоро – осеян с грешки и неразбирателства, достойни за гръцка трагедия. Но двамата се справихме с всичко, благодарение на нестихващата си страст, безгранично възхищение и вечна любов един към друг.

Един уикенд в Лас Вегас обаче причинява няколко неочаквани инцидента, които могат да се превърнат в голям проблем. „Знам какво си мислите – какво, по дяволите, си направил този път? Спокойно. Не ме съдете, преди да сте чули цялата история”, моли учтиво Дрю. И се дръжте здраво, защото ще преживеете едно лудо пътуване. Очаквахте ли нещо друго?

 

* * *

Ема Чейс

Ема Чейс е страстен читател и отдаден разказвач на романтични истории. С публикуването на поредица „Заплетени” тя осъществява отдавнашна своя мечта да се занимава професионално с писане. Омъжена с две деца, Ема живее в Ню Джърси. Посетете я онлайн на www.emmachase.net

* * *

Книги за любов. Без предразсъдъци.

 
 

A photo posted by EgmontBulgaria (@egmontbulgaria) on

Ина Сотирова 02/08/2015

Книгата,както и поредицата са страхотни! Ще издадете ли и 5та книга?

Добавяне на коментар:
spacer