2: Двор от мъгла и ярост

19,90 лв.

Доброто. Аз не носех добро в себе си. Не носех нищо, а душата ми, вечната ми душа, беше прокълната...

Фейра оцеля от хватката на Амаранта и се завърна в Двора на пролетта, но трябваше да плати висока цена. Въпреки че вече притежава силите на Върховен елф, сърцето й остава човешко и не може да забрави ужасяващите дела, които е извършила, за да спаси народа на Тамлин.

Не е забравила и за сделката си с Рисанд, Великия господар на страховития Двор на нощта. Но докато се опитва да се пребори с мрачната плетеница от политика, страст и заслепяваща сила, заплашваща да я погълне, по-грандиозно зло се задава и тя може да се окаже ключът към неговото спиране. Само ако можеше да впрегне опустошителните си дарби, да излекува наранената си душа и да реши как иска да изгради както своето бъдеще, така и това на този разделен на две свят...

Автор
 Сара Дж. Маас
 Тип
 Фентъзи романи
 Поредица
 Двор от рози и бодли
 Възраст
 16+
 Корица
 Мека
 Формат
 13 x 20
 Страници
 720 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542717409
Склад: В наличност
Виктория Борисова 31/05/2016

Книгата е невероятна! Няма думи, които да опишат майсторството на Сара Дж. Маас. Нямам търпение да излезе следващата.

Силвена Д 31/05/2016

Абсолютно невероятна! Прочетох я на един дъх! Държи те в напрежение и не може да я оставиш,тръпнейки да разбереш какво ще се случи! С нетърпение очаквам третата!

Валя Й.Иванова 05/08/2016

Здравейте, мога ли да попитам кога ще излезе следващата книга?

Егмонт България 15/08/2016

Здравейте, следващото заглавие е планирано за първата половина на 2017. Поздрави!

Мария К. К 01/12/2016

Това е една от малкото книги, която може да вземе сърцето ти и да го разбие на парченца, когато отгърнеш последната страница. С мен стана точно това. Ако търсите нещо, което да ви помогне да избягате от реалността това е тази книга. Просто трябва да се прочете, за да може да се види и усети самата магия която е запечатана в нея,любовта,която е вградена надълбоко в нейните страници и болката,която няма как да не усетиш щом разбереш, че си я прочел и трябва да чакаш една година,за да излезне нейното продължение.

Добавяне на коментар: