1: Обсидиан

9,90 лв.
Не е налично

Никак не е приятно да започнеш всичко отначало.

Това определено е чувството, което Кейти изпитва, когато е принудена да изостави живота си във Флорида и да се премести в дълбоката провинция на Западна Вирджиния. И последното, което е очаквала, е да срещне Деймън.

Деймън е по-различен от всяко друго момче, което Кейти е срещала. Той е арогантен, супер дразнещ и, добре де, изключително привлекателен. Въпреки това обаче, Кейти е решена да стои далеч от него. До нощта, в която светът й се преобръща.

 Автор
 Дженифър Л. Арментраут
 Тип
 Роман
 Възраст
 13+
 Корица
 Мека
 Формат
 13 x 20
 Страници
 368 черно-бели
 ISBN/Баркод
 9789542712565

Никак не е приятно да започнеш всичко отначало.

Това определено е чувството, което Кейти изпитва, когато е принудена да изостави живота си във Флорида и да се премести в дълбоката провинция на Западна Вирджиния. И последното, което е очаквала, е да срещне Деймън.

Деймън е по-различен от всяко друго момче, което Кейти е срещала. Той е арогантен, супер дразнещ и, добре де, изключително привлекателен. Въпреки това обаче, Кейти е решена да стои далеч от него. До нощта, в която светът й се преобръща.

* * *

Авторът

Дженифър Л. Арментраут живее в Западна Вирджиния. Всички слухове, които се чували за нейния щат, са неверни. Е, повечето. Когато не пише яко, прекарва времето си в четене, фитнес, гледане на филми на ужасите и имитация на писане. Живее със съпруга си, кучешката си половинка Дизъл и хиперактивният джакръсел териер Локи. Мечтата є да стане писател се ражда в часовете по алгебра, които прекарва основно в писане на разкази,... което обяснява и катастрофалните й оценки по математика. Дженифър пише книги за възрастни и млади хора, ърбън фентъзи и любовни романи.

* * *

BRAVO ПРЕПОРЪЧВА е кампания на водещото тийн списание в България. Идеята й е популяризирането и разпространението на успешни и хитови заглавия от художествената литература за млади читатели. Книгите са обозначени със стикер с логото на инициативата и могат да бъдат закупени от павилионите за продажба на вестници и списания с актуалния брой на БРАВО, както и тук, в специалната секция на сайта на издателството. Промоционалната цена, на която се предлагат в периода на кампанията е 4,99 лв. (цената със списание е 6,69 лв.). Заглавията и периодите можете да откриете на страницата на БРАВО ПРЕПОРЪЧВА.

Елизара Минчева 27/12/2014

Страхотна книга, грабва те, иска ти се да я прочетеш колкото бързо можеш. Аз лично не съм я оставяла откакто си купих втората. Препоръчвам я на всички, който харесват такива книги. Непременно трябва да я прочетете . :) :) :) :)

Елизара Минчева 27/12/2014

Страхотна книга, грабва те, иска ти се да я прочетеш колкото бързо можеш. Аз лично не съм я оставяла откакто си купих втората. Препоръчвам я на всички, който харесват такива книги. Непременно трябва да я прочетете . :) :) :) :)

Мария Петрова 02/04/2016

Книгата е повече от страхотна, наистина. Грабваща от първата до последната страница. Горещо я препоръчвам. П.П. Защо не издадете и новелата Oblivion от Арментраут, която е от гледната точка на Деймън? Сериозно, моля Ви, издайте я.

Силвена Д. Д. 03/05/2016

Поредицата лукс е уникална ! Горещо препоръчвам да прочетете тази завладяваща поредица, която ще ви държи в напрежение до последната страница та дори и след нея! Какво по хубаво от смесицата между фантастика и любов?!

Милена Петрова Милева 18/03/2020

Уникални книги

Мадлен Тониева Тодорова 03/01/2024

Поредицата е страхотна, обмисля ли се ново преиздаване на книгите?

Мадлен Тониева Тодорова 16/01/2024

Поредицата е хубава, зарибяваща е. Но от доста време я няма никъде налична. По групите стига фантастични цени. Обмисляте ли скоро преиздаване на цялата поредица?

Loa Bear 23/03/2024

Бих искала и аз да включа към молбата за преиздаване на поредицата.

Добавяне на коментар:
spacer